Ako to funguje?

1. Aké veľkosti ponúkate?

Neponúkame žiadne veľkosti ako nájdete v bežných obchodoch s oblečením. Každý kúsok je ušitý na mieru pre každú zákazníčku. Cena je rovnaká pre akúkoľvek postavu.

2. Ako sa mám odmerať?

Všetky kategórie produktov majú svoje obrázkové pomôcky s rozpisom potrebných mier. Nájdete ich v menu v časti "Ako sa odmerať." S meraním vám viem pomôcť osobne, ak ste z Bratislavy a okolia. V prípade, že bývate ďalej, môžeme skonzultovať meranie cez videohovor, telefonát, e-maily alebo správy. Ak máte akékoľvek obavy, nejasnosti alebo potrebujete pomoc s meraním, neváhajte ma kontaktovať a rada vám poradím.

3. Môžem zmeniť/prispôsobiť dizajn oblečenia?

Áno, môžete. Či už ide o dĺžku sukne, rukávov, farbu látky alebo čokoľvek iné, čo by ste chceli inak, napíšte mi. Cena zostáva rovnaká.

4. Ako môžem zadať objednávku?

Objednávku môžete zadať priamo na našej webovej stránke, prostredníctvom správy na sociálnych sieťach HerSize alebo cez e-mail info@hersize.sk. Po zadaní objednávky vám zašleme inštrukcie k meraniu a upresníme si vaše predstavy o výslednom kúsku.

5. Aké sú možnosti platby?

Ponúkame rôzne možnosti platby. Môžete si vybrať online platbu kartou, platbu prevodom na účet alebo platbu na dobierku.

6. Koľko stojí doprava?

Cena dopravy na Slovensku je 5,8 eur. Cena prepravy do Česka je 6,9 eur. Dopravu zabezpečuje prepravná spoločnosť Packeta doručením na adresu alebo výdajné miesto.

7. Ako dlho trvá doručenie objednávky?

Hneď ako máme skompletizované miery, začíname šiť. Štandardne je hotový kúsok u vás do dvoch týždňov. Pre medzinárodné objednávky sa doba doručenia môže líšiť v závislosti od cieľovej krajiny. Po odoslaní objednávky vám zašleme sledovacie číslo, pomocou ktorého môžete sledovať stav doručenia.

8. Aký vrátiť alebo vymeniť objednávku?

Občas sa stane, že oblečenie nesedí na 100% tak, ako by malo. V takom prípade nám zašlete zakúpený kúsok na naše náklady, opravíme, čo bolo zle ušité, a zašleme naspäť. Ak nie ste spokojní s objednaným tovarom, môžete ho vrátiť do 14 dní od doručenia.

9. Ako vás môžem kontaktovať?

Kontaktovať nás môžete prostredníctvom e-mailu na adrese info@hersize.sk alebo telefonicky na čísle +421 917 540 507.

10. Ponúkate darčekové karty?

Áno, ponúkame personalizované darčekové karty v rôznych hodnotách. Napíšte nám svoju predstavu o cene a darovanom produkte a prispôsobíme poukážku vašim predstavám.