Ako sa v HerSize cítia naše modelky?

Ako sa v HerSize cítia naše modelky?

Značku rozbieham ako úplný začiatočník a pri kreovaní jej vízie mi veľmi pomohli všetky moje priateľky a to, že so mnou zdieľali svoje problémy s oblečením. Vnímam HerSize ako značku, ktorá nie je o mne - je o mojich kamarátkach, ich mamách, známych, skrátka o všetkých ženách, ktoré poznajú ten pocit, keď im oblečenie v obchode nesedí.

Keď som premýšľala, ako budem fotiť produkty, prvou voľbou boli moje kamarátky Kamča a Katka. Každá máme odlišnú postavu, preto verím, že kombinácia nás troch ukazuje, ako oblečenie HerSize sedí každej žene po výbere správnej veľkosti.

Čo na kúsky hovoria dievčatá?

Kamilka

Mám velmi ráda košile, ale stále jsem měla problém s knoflíky a mezerami v oblasti hrudníku. Tyto košile mi sedí jak ulité a mohu nosit normální podprsenku, aniž bych se bála, že opět nastane Renault (pokud mohu to takto nazvat) :D

Šaty i košile bych vychválila. Nejvíce ze všeho mě překvapila kostkovaná látka. Je tak příjemná, že jsem si připadala jako v pyžamu. Ani jsem neměla pocit, že bych měla na sobě košili. Pořád bych se jí dotýkala. A ta hořčicová barva je super. V životě bych neřekla, že žlutá barva bude mě sedět, ale fakt sekne mi to. :)

Kárované šaty jsou příjemné na dotyk. Tak pohodlné šaty jsem na sobě asi nikdy neměla. Mohla bych v nich být celý den, aniž bych se cítila nepohodlně. Přinesli mi trošku punkové nálady a budou perfektní na koncerty.

Proužkované šaty mi dodaly sebevědomí a pocit ženskosti. Woman power s kterou dokážu cokoliv. Šaty jsou pohodlné, příjemné a nádherné. Jsou vhodné na romantickou večeři ale i na očarování všech lidí v kanceláři. Při focení v těchto šatech bych i uvěřila, že je to na politickou kampaň.

Modrá košile. Když jsem poprvé viděla tuto látku, hned se mi líbila. Krásná modrá barva a materiál. Mohla bych v ní pracovat celý den. Při focení jsem v této košili zažila stresové situace, a přece se pod podpaždím neobjevil ani náznak. Takže schvaluji, material je bezmapový.

 Dizajn bez nzvu21png

Katka

Najväčším problemom žien je, že žiadna nemá čo na seba, aj keď má plný šatník. Každá chce vyzerať pekne a elegantne. U mňa to nehrozí. Už dlhší čas uprednostňujem športový štýl obliekania a to nielen preto, že je pohodlný. Hlavný dôvod je, že žiadna košeľa či pekné košeľové šaty mi nesedeli. Ak sú veľkosti menšie, nezapnem ich na prsiach a ak väčšie, tak sú mi veci široké v páse. K tomu všetkému mi je väčšina košieľ krátkych, keďže som z rady vyšších žien.

Bola som smutná, že sa nemôžem pekne obliecť a doplniť svoj šatník peknými kúskami. Po dlhej dobe sa opäť cítim ako žena a to vďaka HerSize. Košieľky mi sadnú presne podľa mojich predstáv. Netvoria sa mi žiadne oká na prsiach, nie sú mi ani krátke, ani široké. Košeľové šaty sú takisto perfektné a hodia sa na pekný večer s priateľmi, tak aj na rôzne oslavy a slávnosti. Som veľmi spokojná a som rada, že niekto začal myslieť aj na ženy, ktoré majú do košieľ aj čo dať.

Ak stále váhate, či sa oplatí vyskúšať HerSize, neváhajte nám napísať na Facebooku alebo email na info@hersize.sk a rada s vami preberiem možnosti úprav.

Dizajn bez nzvu22png

Späť na blog